اجرای ویلای مدرن در مازندران

اجرای ویلای مدرن در مازندران
اجرای ویلای مدرن - طراحی ویلای مدرن - بابل - بابلسر

در این مقاله موارد زیر را می خوانید:

توضیحات تکمیلی در اجرای ویلای مدرن در مازندران

این پروژه اجرای ویلای مدرن, نیمی از زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع را اشغال كرده است. وظیفه طراحی یک خانه یک سطح برای تسهیل تحرک بود ، که باید کل طرح را به خود اختصاص دهد ، جهت گیری ناخوشایندی را حل کند و به شرایط آب و هوایی محلی خوب پاسخ دهد. این پروژه با دو حجم متعامد جابجا شده پیشنهاد می شود ، یکی که به دنبال خطوط محیطی زمین و عمومی ترین برنامه های خانه را در خود جای داده است. مورد دیگر در یک محور شمالی-جنوبی حاوی اتاق های خواب نشان داده شده است.

 

اجرای ویلای مدرن - طراحی ویلای مدرن - بابل - بابلسر

 

این تفاوت در زاویه ها و جابجایی بین حجم ها باعث می شود فضای نشیمن و ناهار خوری و اتاق خواب اصلی دارای شرایط ممتازی برای باز شدن نماها و تسلط بصری سایت باشند. در همان زمان ، این ترتیب حجم ، قطعه را به ۳ منطقه آزاد بزرگ تقسیم می کند ، یک قسمت دسترسی و پارکینگ ، بسیار باز و شفاف نسبت به خیابان ، قسمت باغ عقب با کل عرض قطعه ، در خلوت آن توسط خانه محافظت می شود خود ، و زمین بازی که حجم اتاق ها را احاطه کرده و با یک محصور به سمت ورودی و خیابان محافظت می شود. 

اجرای ویلای مدرن - طراحی ویلای مدرن - بابل - بابلسر

توضیحات در مورد طرح ویلای مدرن

با یک طرح مربع و یک خلیج قابل توجه ، دو حجم دارای یک پاسیوی مرکزی است که اجازه می دهد نور شمال وارد فضاهای اصلی آنها شود (نیمکره جنوبی) زیرا آنها به سمت جنوب قرار دارند تا آنها را به باغ اصلی خانه متصل کنند. علاوه بر این ، تیراژهای این پروژه در اطراف این پاسیوها تنظیم شده است ، که به عنوان مفصل ساز فضایی عمل می کنند ، برنامه های مختلف را از هم جدا می کنند اما بصری آنها را به هم پیوند می دهند. طراحی نما بر اساس یک ساختار پیرامونی ارائه می شود که به شرایط آب و هوایی مکان ، گرما و نور شدید خورشید در تابستان و زمینی که در زمستان رطوبت زیادی را متمرکز می کند ، پاسخ دهد.

محافظت ویلا در برابر آفتاب و باران

eaves برای محافظت از صفحات نما در برابر آفتاب عمودی و باران مستقیم تعریف شده است ، یک پیاده رو محیطی سعی دارد رطوبت را از خانه دور نگه دارد و یک صفحه نمای متشکل از یک دیوار داخلی بتونی ، که اینرسی حرارتی ، عایق خارجی و یک تهویه را ارائه می دهد نمای چوبی که از تابش و رطوبت مستقیم جلوگیری می کند. این ساختار بتنی محیطی به طور رسمی خانه را تعریف می کند. 

تداوم این برنامه

این برنامه تداوم سطح کف و سقف خانه را به سمت نما نشان می دهد و چهار پایه مورب در گوشه ها پیشنهاد می کند که طول کل لبه های حجم را برجسته می کند. این سازه به دنبال ساخت نمایی با ضخامت و عمق ، با استفاده از بتن با تمام ظرفیت بیان است. این یک قاب حجمی ساختاری را تعریف می کند که شامل فضاهای داخلی و تراس های خانه است که با گرمای چوب بیان می شود ،

گروه معماری دگرش با بکارگیری افراد متخصص و باتجربه،اجرای ویلای مدرن را مطابق با متراژ و مساحت و سلیقه شما ارائه می‌دهد. کارفرمایان عزیز تنها با یک تماس تلفنی می‌توانند از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه بهرمند شوند.

برای دریافت مشاوره با شماره های ۰۹۱۱۱۱۵۸۴۳۴ و یا ۰۹۹۱۹۰۳۸۱۳۱ تماس بگیرید

جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

اجرای ویلای مدرن - طراحی ویلای مدرن - بابل - بابلسر
اجرای ویلای مدرن - طراحی ویلای مدرن - بابل - بابلسر - عکاسی
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید