پروژه بازسازی آپارتمان به سبک کلاسیک

طراحی داخلی کلاسیک

سبک کلاسیک بین قرن های ۱۷ تا۱۹ میلادی در اروپا نمایان شد. در این پست طراحی معماری کلاسیک می پردازیم، سبکی که خیلی زود خودش را در هنر، ادبیات، موسیقی، معماری جای داده و محبوب ساخت. سبک کلاسیک در معماری داخلی بیشتر با تقارن و تناسب، کمی پیچیدگی و علاقه به وسایل قدیمی ، آنتیک شناخته میشود. خانه هایی که به سیک کلاسیک دکور می شود بیشتر دارای رنگهای آرام، ملایم و اتمسفری قابل اطمینان و جاه و جلال امپریالیستی هستند. جلوه شاهانه ای که در برخی مواقع چنین بکی در دکوراسیون داخلی به خانه می بخشد م،جب می شود سبک کلاسیک یکی از سبک های محبوب افراد ثروتمندی می باشد که علاقه به وسایل ارزشمند قدیمی دارند و سبک خانه های پر زرق و برق کاخ نشینی را به سبک فشن و مدرن امروزی ترجیح می دهند

طراحی داخلی کلاسیک : سبک کلاسیک همیشه برنده است، به ای دلیل که این سبک هیچگاه از دنیای فشن خارج نمیشود، لوکس، مجلل است و حس خانه ای اشرافی را به وجود می آورد. چه کسانی سبک کلاسیک را برای طراحی داخلی منزل خود انتخاب میکنند؟ کسانی که به اصالت، سنت و به آسودگی و گرمای خانواده بها میدهند.

 

مواردی که در این مقاله ی بازسازی آپارتمان می خوانید:

 

شرح پروژه بازسازی آپارتمان ساده و جمع و جور

در این متن در مورد پروژه بازسازی آپارتمان می خوانید.

گیاه اصلی بسیار قطعه قطعه و تاریک بود. اتاق های جدا از هم و کیفیت معماری ضعیف. این پروژه باید از یک خط بسیار ساده ، تیز و کم هزینه پیروی کند.

فضای داخلی ساختمان بازسازی شده
نقشه طبقه دوم

 

جداکردن آشپزخانه از اتاق نشیمن

دیوار های جدا کننده آشپزخانه و قسمت لباسشویی و همچنین اتاق نشیمن باریک و اولین اتاق خواب را که از بین بردیم ، برداشته ایم. آشپزخانه جدید به طور کامل در اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری ادغام می شود ، و به همه این فضاها اجازه می دهد تا از هر دو طرف روشن و تهویه شوند. اکنون نور به وفور می آید. ستون مرکزی در بتن اصلی قرار گرفت. کفپوش وینیل در همه اتاقهایی که وحدت و وسعت دارند استفاده می شود. آشپزخانه دارای یک میز پیشخوان است که در امتداد دیواره های محیطی پوشیده شده از آجر خشن گسترش می یابد و کلیه تجهیزات از جمله ماشین آلات در منطقه سرویس را در خود جای داده است.

فضای داخلی

همین آجر بخشی از دال سقف و تیر بالایی آشپزخانه را پوشانده است. 

کابل فولادیی که روی دیوار آویزان شده

بر روی آن ، یک کابل فولادی آویزان شده است که از یک میز فلزی مستطیلی معلق پشتیبانی می کند – ادای احترامی به میزهای سنتی میله های برزیل ، بسیار سنتی و محبوب. منحنی های جدول مستطیل در منحنی دیوار آجری در انتهای آشپزخانه و همچنین در جزئیات طاقچه روشنایی واقع در صفحه بزرگ نورانی تنها دیوار سفید اتاق تکرار می شوند. ما حمام قدیمی را که یک کاشی و سرامیک سفید مستطیل شکل دریافت کرده بود و جایگاه داخلی را که از جعبه عبور می کند و حوضچه تراشیده شده در سنگ را تغییر داد.

گروه معماری دگرش با بکارگیری افراد متخصص و باتجربه،طراحی ویلای مدرن را مطابق با متراژ و مساحت و سلیقه شما ارائه می‌دهد. کارفرمایان عزیز تنها با یک تماس تلفنی می‌توانند از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه بهرمند شوند.

برای دریافت مشاوره با شماره های ۰۹۱۱۱۱۵۸۴۳۴ و یا ۰۹۹۱۹۰۳۸۱۳۱ تماس بگیرید

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید