طراحی واجرای ویلای مدرن مازندران

در این پست به اجرای ویلای مدرن در مازندران میپردازیم . که با توجه به نیازهای مازندران درنظر گرفتیم که در شرح زیر است. 

تشریح مقدماتی پروژه اجرای ویلای مدرن در مازندران

در این مقاله موارد زیر را میخوانید :

 

ویلای مدرن ساختمانی برای استقرار کوه ها در اعماق مناطق داخلی دریای جنگل در است. این مجموعه سعی دارد تا یک مکان اقامتی تابستانی برای مردم شهر در میان طبیعت بومی ایجاد کند و هم تجربه نزدیک شدن به طبیعت و هم تجربه تعطیلات زندگی با کیفیت را برای آنها فراهم کند. در مواجهه با طبیعت بومی که هزاران سال تکامل یافته است ، به عنوان “مهاجم بیگانه” ، چگونگی مداخله ، ارائه و تحقق معماری ، به منظور ایجاد رسانه ارتباطی بین انسان و طبیعت موضوعی است که در این بحث خواهیم کرد مورد. “برای ساخت در مازنران، معماران باید هیبت کافی از طبیعت را حفظ کنند ، و روشهای مناسب و مواد مناسب را پیدا کنند ، تا انسان و طبیعت بتوانند در اینجا با هم زندگی کنند.” 

اجرای ویلا های مدرن - ویلای مدرن شمال - ویلای کوهستانی مدرن شمالی -

تفریحات ابی دراجرای ویلای مدرن در مازندران

آب را به عنوان سفارش در نظر بگیرید و با یک روش آسان به حل مسائل کلیدی بپردازید. اولین کار ایجاد کلی این است که آب را به عنوان نقطه آغازین قرار دهند و یک ایستگاه گردشگری در کنار مخزن در قلب قرار دهند. ما برای ساخت این ایستگاه توریستی “خطی” ، که پایه و اساس ساخت حداقل تداخل در محیط را ایجاد می کند ، ابتدایی ترین مصالح ساختمانی ، ساختار ورق فولادی آجدار سبک و نازک ، مرز پنهان نمای پنهان و “کاغذ” تاشو تمیز را انتخاب کردیم. .

برنامه ریزی حمل و نقل در اجرای ویلای مدرن در مازندران

برنامه ریزی طبیعی ، شهرک بدون خودرو. از نظر برنامه ریزی ، پارکینگ وسایل نقلیه موتوری را در دامنه کوه تنظیم کردیم و میهمانان را با وسایل نقلیه شاتل به سمت ویلا کوه هدایت کردیم. روش اضافه نکردن مسیر اتومبیل به طراحی سایت آزادی کافی و حس توالی می بخشد. سه نوع واحد اساسی نقطه ای با مقیاس های مختلف با توجه به توزیع کاشت در محل انتخاب می شوند و آنها به طور مرتب در امتداد کوه متصل می شوند ، و یک ساختار خطی از آرایش پراکنده را نشان می دهند.

صرفه جویی در اجرای ویلای مدرن در مازندران

خاک و آب را بر اساس شیب صرفه جویی کنید. حفاظت از خاک و آب مقدمه تعمیق طراحی است. ما ساختمان را به روشی مشابه ساخت و ساز به سبک گانلان از زمین بلند کرده ایم و بلوک ساختمان در شیب تند طبقه به طبقه می افتد ، که فرم ساختمان را نیز به حداکثر میزان به کوه متصل می کند.

طراحی خارجی در اجرای ویلای مدرن در مازندران

دارای فاصله ای مناسب و سازگار با شرایط محلی. با ترکیب جهت گیری چشم انداز و جلوگیری از تداخل دید ، ما نمونه اولیه ارتباط چهار نوع ساختمان و سایت را طراحی کرده ایم: دسترسی افقی ، ساختار دوبلکس رو به بالا ، ساختار دوبلکس رو به پایین و ساختار عقب ، و آنها را بر اساس شرایط محلی مرتب کرده ایم از طریق تجزیه و تحلیل و مطالعه کانتور و رابطه عمودی هر قطعه از زمین. طراحی ارتفاع تا حد امکان با زمین اصلی مطابقت دارد ، حفاری و آسیب به کوه را کاهش می دهد. انواع مسکن دو طرفه به سمت بالا و پایین ، منظره چشم انداز هر خانوار را به حداکثر می رسانند و در عین حال ، روش درمان دیوار کوه مجازی و جامد از تداخل دید متقابل بین واحدهای مختلف جلوگیری می کند. سرانجام ، فرم غنی معماری ، رابطه گروهی ،

ادقام شدن ساختار در طبیعت در اجرای ویلای مدرن در مازندران

ظریف و ساده ، ادغام شدن در جنگل کوهستان. در ترکیب مواد و اصلاح ساختار ، ما برای یک بافت “ظریف و ساده” تلاش می کنیم. پروفیل های فلزی مدرن و مدرن حس نفیس کیفیت را برجسته می کنند. بازالت متخلخل خاکستری تیره گفتگوی ارگانیکی با مناظر کوهستان دارد تا به مزاج طبیعی پاسخ دهد و پیگیری با کیفیت هتل را درک کند.

ترمیم اکولوژیکی در اجرای ویلای مدرن در مازندران

ترمیم اکولوژیکی ، ساخت مونتاژ. برای جلوگیری از مقدار زیادی از کارهای خاکی و محافظت از زمین و گیاهان اصلی ، ما استراتژی ساخت و ساز را بر اساس “ترمیم اکولوژیکی” تعیین کرده ایم ، یعنی ما از شمع های حفاری سوراخ دستی ، ساختمانهای سنگی و مواد پیش ساخته استفاده می کنیم تا به مداخله جزئی در طبیعت ما در پروژه ویلا کوهستانی مفهوم “اختصاص داده شدن به کوه” را در کل مراحل طراحی انجام داده ایم. “وقف” هیبت معمار برای طبیعت و همچنین چشم انداز جامعه تعطیلات آینده برای زندگی بهتر است.

 

توسعه محافظت طبیعت در اجرای ویلای مدرن در مازندران

قدرت معمار نه تنها در تفسیر فرم و تحقق عملکرد ، نحوه توسعه حفاظت از محیط زیست ، بازخورد بازار از سرریز ارزش ، جو کلی یکپارچه شدن در طبیعت و محبوبیت پایدار زندگی در این کشور است. حومه شهرت در وحشت معماران نسبت به طبیعت ، احترام به جنگل های کوهستانی ، کنترل محیط و کنترل مواد نهفته است. “همزیستی با کوهها” که توسط ویلا کوه ایجاد شده است یک ترکیب زیبایی شناختی است که در جنگل های کوه پنهان شده و همچنین یک مستند تفکر درباره همزیستی انسان و طبیعت است.

 

گروه معماری دگرش با بکارگیری افراد متخصص و باتجربه،اجرای ویلای مدرن در مازندران را مطابق با متراژ و مساحت و سلیقه شما ارائه می‌دهد. کارفرمایان عزیز تنها با یک تماس تلفنی می‌توانند از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه بهرمند شوند.

برای دریافت مشاوره با شماره های ۰۹۱۱۱۱۵۸۴۳۴ و یا ۰۹۹۱۹۰۳۸۱۳۱ تماس بگیرید

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید