16
ژوئن

طراحی ویلای مدرن در شمال

ضرورت جامعه در این ویلا

در این مقاله در مورد طراحی ویلای مدرن می خوانید.

این پروژه بر اساس ضرورت تحکیم جامعه پدیدار می شود. با توجه به توپوگرافی در منطقه ، این پروژه شامل یافتن فرم صحیح برای نشستن و ظهور هر جلد و ایجاد مسیری برای دو گزینه است: زاویه های عمود یا مورب در داخل سیستم عامل ها. هدف سیستم عامل ها احترام به درختان از قبل موجود و تولید یک سری رمپ است که شیب مناسبی برای پراکنده کردن شما از یک مکان به مکان دیگر دارد. بین هر یک از سیستم عامل ها ، ما به دنبال همبستگی فضای داخلی و بیرونی ، علامت گذاری منظره و جستجوی یک انتقال مناسب بین هر فضا هستیم که مشخصات و دما آن بین یکدیگر متفاوت است.  

راه حل این پروژه

راه حل مورب در دامنه ، معیارهای عملکردی جالبی را به ما ارائه می دهد ، شبکه ای مثلثی شکل در سایت ایجاد می کند ، شبکه ای که می تواند در اثر هر عملکرد یا فضا کشیده یا کوچک شود ، بنابراین یک سری لبه ها در خارج و درون طراحی ایجاد می شود تا ایجاد شود تنش بین هر یک از اجسام / حجم های مختلف. 

متریال استفاده شده در این ساختمان

انتخاب مواد دارای دو مفهوم مهم در پروژه است: اولین پاسخ مستقیماً به یک عملکرد ساختاری ، ایجاد یک شبکه ساختاری که فضاهای وسیع را پوشش می دهد ، ایجاد یک شفافیت با انتقال نور بین اجسام حجمی. دوم ، جستجوی رفتار بهتر از طریق مواد در طول زمان ، این است که در یک ساختمان عمومی ، حفظ هزینه های کم هزینه مهم است ، و به این ترتیب پیری بتن می تواند یک ملغمه بین ساختمان و زمینه

مسیر دسترسی به جاده در طراحی ویلای مدرن

مسیر دسترسی عابر پیاده ، یک مسیر آجری ، شما را به سمت در اصلی هدایت می کند و در انتهای آن یک رمپ دیگر پیچ می خورد ، مسیری که شما را به تراسهای پشت بام می رساند. در داخل ، گردش خون داخلی اجازه می دهد تا برای معلولان و افراد مسن به فضاهای اصلی دسترسی داشته باشید که آثار تاریخی استفاده شده توسط نیاکان را به نمایش می گذارد در حالی که از فعالیت های اولیه فرایند کشت کرم ابریشم چشم پوشی می کند. پشت بام های مختلفی که از طریق پل ها و سقف های شیب دار با شیب مناسب به یکدیگر متصل می شوند ، از میان سایبان درختان داخل و خارج از پروژه عبور می کنند و به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد تا از منظره عالی رشته کوه سیررا نورت و مناظر اطراف آن لذت ببرند. 

گالری پروژه

 

.گروه معماری دگرش با بکارگیری افراد متخصص و باتجربه،طراحی ویلای مدرن را مطابق با متراژ و مساحت و سلیقه شما ارائه می‌دهد. کارفرمایان عزیز تنها با یک تماس تلفنی می‌توانند از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه بهرمند شوند.

برای دریافت مشاوره با شماره های ۰۹۱۱۱۱۵۸۴۳۴ و یا ۰۹۹۱۹۰۳۸۱۳۱ تماس بگیرید