طراحی ویلای کلاسیک در دریاکنار

در این مقاله موارد زیر را میخوانید:

ویژگی های این ویلای کلاسیک

Ger House یک خانه آخر هفته برای مشتریانی است . سایت خانه منطقه ای است که مزارع به عنوان مناطق مسکونی پاکسازی و توسعه می یابند و در بالاترین نقطه در دامنه های ملایم واقع شده است . مشتری می خواست آن را به اندازه خانه ملی زندگی کمتر از ۱۰۰ متر مربع بسازد . همه اتاق ها و اتاق های نشیمن در ضلع جنوبی قرار دارند ، به جز سونای خشک کره ای خشت قرمز که از خارج وارد می شود . هر اتاق در سمت چپ و راست اتاق نشیمن و آشپزخانه قرار گرفته است .

ابتدای طرح این ویلای کلاسیک

در ابتدای طرح ، معمار می خواست طبقه اول را ۱۰۰ و طبقه دوم را در اتاق زیر شیروانی قرار دهد که در کل طبقه طبقه وجود ندارد تا فضای کافی را جبران کند ، اما به دلیل مقررات ، نقشه خود را به یک خانه کوچک دو طبقه به جای اتاق زیر شیروانی. در این خانه های کوچک ، شکل سقف عامل بسیار مهمی بود . طراحی ویلای کلاسیک در این پست .

طراحی ویلای کلاسیک

سقف خانه در این طراحی کلاسیک

سقف خانه Ger به سقفی نیست که مانند یک سقف شیروانی ساده در یک جهت خاص کج شود . دیوارهای چهار طرفه برای تأکید بر اتاق نشیمن که مرکز فضا است ، به سمت مرکز متمایل می شوند و در آنجا یک نورگیر نصب شده است تا از طریق نورپردازی طبیعی ، فضای مرکزی حتی بیشتر روشن شود . اتاق نشیمن ، مشرف به باغ جنوبی ، جایی که مشتری با دقت در آن کار کرده است ، فضای دنجی را ایجاد می کند که از نورگیر و سطح بالایی از نور عبور می کند . فضای داخلی با رنگ سفید به پایان رسیده و سایه نوری را که با گذشت زمان تغییر می کند برجسته می کند .

طراحی ویلای کلاسیک

طراحی ویلای کلاسیک

طراحی ویلای کلاسیک

ضلع جنوبی این ویلا

در ضلع جنوبی این طراحی ویلای کلاسیک درخت ، کف چوبی خانه سنتی کره (toenmaru) به شکل خانه قرار گرفته است . سقف های بدون لبه دار به شکل ساختمان خطر نشت در بالای پنجره ها را افزایش می دهد ، بنابراین پنجره های بزرگ در جنوب در داخل کف چوبی (toenmaru) قرار دارند .

اتاق خشت قرمز

اتاق خشت قرمز با برداشتن هیزم از کوره از روش کلاسیک گرمایش اتاق پیروی می کرد و از کاشی های طرح دار چوب استفاده می شد . دودکش دارای شکل مختصر در امتداد شکل ساختمان است و با انداختن سایه ها در پشت ساختمان ساده به عنوان یک نقطه عمل می کند .

طراحی ویلای کلاسیک

ساختار ویلا بعد از احداث

پس از احداث ساختار ساختمان ، مردم در همسایگی آن را ‘چادرهای مغولی’ نامیدند . Ger ، یک شکل مسکونی سنتی مغولی ، فضایی است که مردم در آن در اطراف دهانه ای در مرکز آن زندگی می کنند و شباهت های زیادی به ساختار این خانه وجود دارد . معمار نام آن را خانه Ger گذاشته است . مشتری گفت که آپارتمان با فضای کف بسیار بزرگتر پس از اتمام کار ناامیدکننده است و او تقریبا در آنجا زندگی می کند .

 

گروه معماری دگرش با بکارگیری افراد متخصص و باتجربه،طراحی ویلای کلاسیک را مطابق با متراژ و مساحت و سلیقه شما ارائه می‌دهد. کارفرمایان عزیز تنها با یک تماس تلفنی می‌توانند از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه بهرمند شوند.

برای دریافت مشاوره با شماره های ۰۹۱۱۱۱۵۸۴۳۴ و یا ۰۹۹۱۹۰۳۸۱۳۱ تماس بگیرید

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید