اجرا و طراحی فضای سبز در بابلسر

طراحی فضای سبز در بابلسر

بابلسر یکی از شهرهای مورد توجه به لحاظ موقعیت جغرافیایی می‌باشد. این شهر از دیرباز محلی برای گذران اوقات سفر افرادی است که از شهرهای شلوغ برای دوری از آلودگی هوا و تمدد اعصاب به آن پناه می‌برند. لذا ایجاد فضای سبز و طراحی مناسب آن علاوه بر زیبایی شهر تاثیر بسیاری بر بهبود وضعیت شهروندان و محیط زیست دارد.
طراحی فضای سبز در بابلسر علاوه بر داشتن ذوق و هنر به تخصص و مهارت نیز نیازمند است. بنابراین دفتر معماری دگرش با بکارگیری متخصصان شهرسازی و ادغام آن با مهارت باغبانی بهترین نتیجه را به کارفرمایان عزیز ارائه می‌دهد.

تنها با یک تماس می‌توانید از کارشناسان دفتر معماری دگرش جهت طراحی فضای سبز در بابلسر مشاوره رایگان دریافت نمایید.

انواع خدمات طراحی فضای سبز در بابلسر:

۱٫ طراحی و اجرای فضای سبز در حیاط ویلا
۲٫ ساخت استخر در ویلا
۳٫ طراحی فضای سبز در باغ
۴٫ طراحی و اجرای روف گاردن
۵٫ ساخت آلاچیق در ویلا و اماکن عمومی

ساخت استخر در ویلا و باغ در بابلسر

طراحی و ساخت استخر در هر محوطه‌ای مانند خانه ویلایی ، محوطه باغ و حتی درون ویلا به صورت باز یا سرپوشیده در بابلسر و شمال کشور بسیار متداول است. طراحی استخر طبق اصول و قوانین خاصی انجام می‌شود. انواع استخر در ساختمان‌ها یا محوطه ویلا و باغ با توجه به نوع کاربری که برای شنا یا تفریحی است با توجه به اندازه و ابعاد، سبک طراحی منحصر به خود را دارد.
در بعضی از ساختمان‌ها مکانی برای ساخت استخر وجود ندارد اما می‌توان فضایی را در محوطه فضای سبز یا باغ برای ساخت استخر طراحی کرد. طراحان متخصص در حوزه طراحی فضای سبز و ساخت استخر برای ویلا و باغ، از انواع استخرهای سرپوشیده یا سرباز بصورت خلاقانه و زیبا در فضای ویلا و محوطه آن استفاده می‌کنند که علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه، زیبایی چشمگیری به فضا می‌دهد.

طراحی فضای سبز حیاط ویلا در بابلسر

داشتن یک حیاط باصفا و سرسبز به روح هر انسانی جلا می‌دهد. چه بسا هر فردی در گوشه و کنار دنیا به دنبال مکانی دنج به دور از هر گونه آلودگی برای حفظ آرامش و تمدد اعصاب خود می‌گردد.

طراحی و اجرای روف گاردن در بابلسر

روف گاردن پدیده‌ای تقریبا جدید در ساختمان است. با افزایش جمعیت و نیاز افراد به مسکن، ناگزیر به سکونت در ساختمان‌های بلند و آپارتمانی شده‌اند. این سبک زندگی محدودیت‌هایی نیز ایجاد نموده است و آن دوری از فضای باز و طبیعت است. لذا داشتن یک فضای سبک مانند روف گاردن می‌تواند حال و هوای ساکنان آن را تغییر دهد.
علاوه بر شرایط بیان شده، امروزه صنعت مد و تشریفات بسیار رونق گرفته است. لذا تهیه مکانی با فضای سبز مناسب می‌تواند نظر بسیاری را برای برگزاری انواع مراسم و همایش همچون جشن‌ها جلب نماید.

طراحی و اجرای فضای سبز علاوه بر اینکه نیاز به تخصص و مهارت دارد، باید همراه با ذوق و سلیقه هنری باشد تا نتیجه‌ای شایسته حاصل شود. دفتر معماری دگرش با همکاری کارشناسان زیباسازی شهر و تلفیق تخصص آنها با مهارت باغبانی بهترین نتیجه را به کارفرمایان عزیز ارائه می‌دهند.

گروه معماری دگرش با بکارگیری افراد متخصص و باتجربه، ساخت ویلا در شمال را مطابق با متراژ و مساحت و سلیقه شما ارائه می‌دهد. کارفرمایان عزیز تنها با یک تماس تلفنی می‌توانند از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه بهرمند شوند.

برای دریافت مشاوره با شماره های ۰۹۱۱۱۱۵۸۴۳۴ و یا ۰۹۹۱۹۰۳۸۱۳۱ تماس بگیرید

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید