بازسازی ویلای کلاسیک در مازندران

بازسازی ویلای کلاسیک در مازندران

  •  

 

در این مقاله موارد زیر را می خوانید:

 

 

بازسازی ویلای کلاسیک

طراحی داخلی کلاسیک را نیز می توان بی انتها نامید و برخی ممکن است آن را سنتی بنامند. ظاهر ساختاری و متعادل، غنی از لوازم جانبی، بافت و اتمام است. اما منصرف نشوید! این ظاهر مدرن است که آن را برای یک خانه راحت و جذاب مناسب می کند. فضای داخلی کلاسیک از قوانین ساده ای پیروی می کند که می توانید متناسب با نوع مدرن خود سازگار باشید. کار خود را با جابجایی ساده مبلمان شروع کنید. ممکن است از اینکه این ظاهر برای خانه شما چقدر ساده و در عین حال موثراست. در اینجا چهار عنصر اصلی در بازسازی ویلای کلاسیک آورده شده است که به خانه شما گرایشش سنتی می دهد.

 

۱٫ نقطه کانونی خود را در بازسازی ویلای کلاسیک پیدا کنید

نکته کلیدی در فضای داخلی کلاسیک، تقارن و نظم است، با قرار دادن مبلمان و یک ظاهر طراحی شده معمولاً در اطراف یک کانون اصلی مانند شومینه کار می کند. با نگاهی به استخوان های برهنه خانه خود شروع کنید. ترفند داشتن یک نقطه کانونی است؛ شاید بتوانید از آن پنجره بزرگ خلیج یا مجموعه ای از درب های فرانسوی استفاده کنید. اگر یکی ندارید، می توانید به راحتی خط میانی اتاق را پیدا کنید و از آن به عنوان نقطه شروع خود استفاده کنید.
 

۲٫ مطابقت – مطابقت! تقارن بهترین عملکرد را دربازسازی ویلای کلاسیک دارد.

برای اینکه چگونگی چیدمان مبلمان خود را انجام دهید، به تقارن بیندیشید. سعی کنید تصاویر آینه ای ایجاد کنید، مانند کاناپه هایی که رو به روی هم قرار دارند و یک میز قهوه بین آنها قرار دارد، یا شاید آن را با یک مبل بلند و دو صندلی تک روبرو مخلوط کنید، زیرا این امر همچنان تقارن ایجاد می کند. دور اتاق خود را بچرخانید، ابتدا به مبلمان بزرگ بپردازید.محل قرارگیری کلید اصلی این ظاهر است و هنگامی که این روش ساده چیدمان مبلمان را درک کردید، می توانید به راحتی ظاهر کلاسیک تشخیص داده و ظاهر خانه خود را متناسب اصول بازسازی ویلای کلاسیک کنید.

۳٫مبلمان برای بازسازی ویلای کلاسیک

سبک کلاسیک شامل مبلمان خوش ساخت با جزئیاتی مانند منبت و پاهای تراش خورده یا چرخانده شده، و همچنین قطعاتی با جزئیات تزئین شده، گاهی اوقات با تأثیر از گل و گیاه است. پارچه هایی که دارای بافت و نقش های ظریف هستند که با رنگ ها مخلوط می شوند، از گزینه های محبوب هستند. شما می توانید با مخلوط کردن قطعات ساده تر و وسایل سنتی تر، برای ایجاد همجوشی، که با رعایت اصول جایگذاری کار می کند، به یک ظاهر کلاسیک دست پیدا کنید.

 

۴٫ رنگها: نرم ، جسورانه فکر نکنید

از آنجا که ظاهر کلاسیک یک عنصر سنتی دارد، یک پالت رنگ از طبیعت مورد علاقه است. به جای رنگ پررنگ، به رنگ های زرد ، آبی ، سبز و قهوه ای به رنگ نرم نگاه کنید. با رعایت قوانین محل کار می توانید در زمردی، زرشکی و الگوهای قوی کار کنید. رنگ سفید یک انتخاب سنتی تر است، اما استفاده از رنگ سفید شفاف برای تزئینات و جزئیات می تواند به سبک کلاسیک تازه و به روز شود. به عنوان مثال، دو صندلی به رنگ یکسان انتخاب کرده و کوسن هایی با همان پارچه یا رنگ پیدا کنید، سپس آنها را روی مبل سبک و خنثی مقابل قرار دهید. ساختار و لایه ها نیز مهم هستند. ساختار یا محل قرارگیری اشیا برای ایجاد ظاهر مناسب هستند و تکرار پالت رنگ در فضای اتاق هماهنگی ایجاد می کند.

۵٫ لوازم جانبی و هنر

قرار دادن لوازم جانبی نیز به همان اندازه در دستیابی به احساس انسجام مهم است. یک اثرهنری بزرگ را که بالای یک بوفه قرار دارد امتحان کنید ، سپس دو لامپ ریز همسان را در دو طرف خود قرار دهید. یا در هر دو طرف درگاه هنری با همان اندازه یا رنگ آویزان کنید یا از چهار تا شش کار کوچکتر در یک شبکه ساده برای تکرار ابعاد یک اثر بزرگتر استفاده کنید. برای کوسن ها، مطابقت با رنگ و محل قرارگیری مهم است. آن ها را برای داشتن احساس رسمی یکی در مقابل دیگری قرار دهید، یا آنها را در گوشه های مبل قرار دهید و در انتهای دیگر رنگ ها و الگوها را تکرار کنید.  برای سهولت کار، از موارد بصورت ست یا جفت استفاده کنید. با داشتن ماجراجویی بیشتر، گروه ها را براساس شکل گروه بندی کنید یا از دو مورد مختلف در اندازه یا رنگ مشابه استفاده کنید و آنها را به صورت آینه ای قرار دهید تا به یک احساس کلاسیک برسید.

-ویژگی سبک کلاسیک

ترکیبات تقارن، شکل ها و خطوط هندسی منظم، دکوراسیون ظریف، مواد طبیعی گران قیمت از ویژگی های منحصر به فرد سبک کلاسیک است. لاکونیسم و ​​عظمت و تجمل، صفا و استحکام از عناصر جدایی ناپذیر جنبش است. علاوه بر این، ستون ها، طاقچه ها، طاق ها، ستون های جلویی، قرنیزهای گچ بری و طلا به طور فعال برای دکوراسیون داخلی استفاده می شود. علاوه بر این ، جزئیات تراشیده شده از چوب طبیعی، سنگ و فلز نه تنها داخلی، بلکه دکوراسیون را نیز تزئین می کند. به طور همزمان از کاغذ دیواری ها، پانل های چوبی، پارچه های ابریشمی، ملیله، انواع پارچه در هنگام رو به دیوار استفاده می شود. علاوه بر این ، نقاشی های هنری و پارکت های ساخته شده از چوب با ارزش نیز مناسب هستند. پرده های کلاسیک از پارچه های ضخیم تشکیل شده است. بنابراین، مخمل، ابریشم، ساتن و پنبه ویژگی ضروری است.

-دیگر فضاهای کلاسیک

 

گروه معماری دگرش با بکارگیری افراد متخصص و باتجربه،شهرک ویلایی کلاسیک را مطابق با متراژ و مساحت و سلیقه شما ارائه می‌دهد. کارفرمایان عزیز تنها با یک تماس تلفنی می‌توانند از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه بهرمند شوند.

برای دریافت مشاوره با شماره های ۰۹۱۱۱۱۵۸۴۳۴ و یا ۰۹۹۱۹۰۳۸۱۳۱ تماس بگیرید

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید