طراحی و اجرا خانه نقلی در جنگل

در این مقاله در مورد طراحی و اجرا خانه نقلی می خوانید.

در این مقاله موارد زیر را میخوانید :

مکان این خانه نقلی

این قطعه در یک جنگل دیدنی کاج ، با درختان کاج زیبا و غنی از پیچک واقع شده است که از همان ابتدا مشتری و طراحان را مجذوب خود کرده است. هنگام شروع به طراحی خانه ، طراحان با قرار دادن ساختمان در میان درختان روبرو شدند ، به طوری که هرچه کمتر از جایگاه موجود زیبا و قدیمی درخت بریده شود.

آنها به همراه مشتری ، در یک قطعه زمین را پیدا کردند که آنها را به عنوان محلی برای خانه انتخاب کردند. همچنین بخشی از دیدگاه بعدی کشف شده برای این طرح از جنگلهای ایالتی بود. از یک طرف ، مشکلات ساخت خانه در جنگل و از طرف دیگر ، تمایل به حفظ هرچه بیشتر درختان ، به این واقعیت کمک کرد که خانه تقریباً با جنگل یکی می شود.

متریال استفاده در این خانه

استفاده از مواد ظاهراً برخلاف مواد منظره طبیعی مانند ورق فلز ، تصمیمی عالی بود. تصور هر ماده دیگری برای مطابقت بهتر خانه با طبیعت اطراف دشوار است. رانندگی در امتداد جاده مجاور این قطعه این تصور را دارد که خانه همیشه آنجا بوده است گویی که با فضای سبز عجین شده است. ورق فلز ذوزنقه ای سیاه به عنوان پوسته بیرونی ارتفاع استفاده شد. عناصر چوبی فرو رفته در بدنه خانه از تخته های سرو کانادایی ساخته شده است.

ساختار در طراحی طراحی و اجرا خانه نقلی

ساختار نامنظم آن قرار است بر شخصیت متنوع جنگل تأکید کند. با تشکر از این وسایل ، به نظر می رسد ارتفاع و بدنه ساختمان با وجود شکل جسورانه آن مدت طولانی به این مکان تعلق داشته است. جلوی خانه با یک فرو رفتگی چوبی ، که از بقیه ساختمان خودنمایی می کند و به وضوح ورودی را نشان می دهد ، کاربران خود را دعوت می کند.سایبان بزرگ در این مکان همچنین شامل ورودی به گاراژ با یک دروازه گاراژ در زیر چوب درخت سرو است. یک فرو رفتگی چوبی مشابه در آن طرف ساختمان واقع شده و یک تراس تفریحی ایجاد می کند. فضای داخلی ساختمان به رنگ سفید زاهد با کفهای بتونی نگهداری می شود. از داخل ، به لطف بزرگترین لعاب ممکن ، چشم انداز سرسبزی وجود دارد.

جلوه در این خانه نقلی

جلوه ای ویژه جالب توسط پنجره های گوشه ای با لعاب هایی که بدون گوشه در گوشه متصل شده اند ، باعث می شود جنگل از داخل قابل دسترسی باشد. جلوه جالبی در اتاق کودکان ایجاد شده است ، جایی که کل دیوار طولانی که دو اتاق را به هم متصل می کند پنجره ای است که از آن می توانید درختان کاج باشکوه بزرگ و پیچک را تحسین کنید. فضای داخلی توجه را از تصاویر سرسبزی منحرف نمی کند. آنها با آنها هماهنگ هستند.

 

 

.گروه معماری دگرش با بکارگیری افراد متخصص و باتجربه،طراحی و اجرا خانه نقلی را مطابق با متراژ و مساحت و سلیقه شما ارائه می‌دهد. کارفرمایان عزیز تنها با یک تماس تلفنی می‌توانند از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه بهرمند شوند.

برای دریافت مشاوره با شماره های ۰۹۱۱۱۱۵۸۴۳۴ و یا ۰۹۹۱۹۰۳۸۱۳۱ تماس بگیرید

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

گالری پروژه

© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© ماتئوس زایکوفسکی© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© ماتئوس زایکوفسکی© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیک© مارسین مولارچیکطرح - سایتطرح - طبقه همکفنقشه - طبقه اولارتفاع - شمالارتفاع - شرقارتفاع - جنوبارتفاع - غرببخش - AAبخش - BBطرح

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید