گروه توسعه مسکن شهر به عنوان یک شرکت مادر به همراه دپارتمان‌های متعدد تخصصی فعالیت خود را بصورت رسمی در سال ۱۳۸۹ در زمینه‌های سرمایه‌گذاری مسکن، مدیریت پیمان ، بازسازی بناهای قدیمی و مشارکت در ساخت، طراحی ، نظارت ، اجرا و ساخت پروژه‌های عمرانی و معماری در چارچوب انواع روش‌های قراردادی و سرمایه‌گذ اری آغاز کرده است.
در بدو تاسیس، شرکت با حداقل نیرو در حوزه طراحی و اجرای ساختمان شروع به فعالیت نمود. هدف از شکل‌گیری این مجموعه توسعه صنعت ساخت و ساز کشور و اشتغال‌زایی جوانان و نیروهای کارآمد و خلاق و مسئولیت‌پذیر در حوزه‌های تخصصی و بهره‌گیری از کارشناسان و مهندسین فعال و خوش فکر در پروژه‌های مختلف بوده است.
این مجموعه با عملکرد درست و مهندسی شده در پروژه‌های مختلف، سعی در کسب رضایتمندی کارفرمایان متعدد را در اولویت کار خود قرار می‌دهد. بخش طراحی و معماری این شرکت با نام دگرش با رویکردی نوین در زمینه‌‍‌های طراحی نما، طراحی پلان، طراحی فضای سبز، مدیریت پروژه، مرمت و بازسازی و طراحی داخلی آماده به خدمت رسانی می‌باشد.
مجموعه دگرش به عنوان یک شرکت برتر در زمینه اجرا، توانسته با وجود نوسانات ارزی و ریالی کشور، پروژه‌های مدیریت پیمان خود را با همکاری شرکای کلیدی خود در زمینه‌های تامین مصالح ، مواد اولیه و متریال‌های ساختمانی و استفاده از نیروهای پیمانکاری متعهد در گرید A ، بصورت بهینه، دارای مهندسی ارزش و با کیفیت، تحویل کارفرمایان عزیز نماید.
اکنون با وجود تیمی بسیار قوی در زمینه‌های طراحی معماری و اجرا، خوشحالیم تا بتوانیم خانه رویایی‌تان را بسازیم و مکانی امن برای آرامش شما عزیزان فراهم سازیم.

 

مدیر عامل شرکت توسعه مسکن شهر

 

[vc_btn title=”دگرش در یک نگاه” shape=”round” i_type=”monosocial” i_icon_monosocial=”vc-mono vc-mono-appstorealt” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fshahrgroup.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F11%2FPresentation1.pdf|title:Portfolio”][vc_single_image image=”6009″ img_size=”full” alignment=”center”]