درباره ما

گروه توسعه مسکن شهر به عنوان یک شرکت مادر به همراه دپارتمان‌های متعدد تخصصی فعالیت خود را بصورت رسمی در سال ۱۳۸۹ در زمینه‌های سرمایه‌گذاری مسکن، مدیریت پیمان، بازسازی بناهای قدیمی و مشارکت در ساخت، طراحی، نظارت، اجرا و ساخت پروژه‌های عمرانی و معماری در چارچوب انواع روش‌های قراردادی و سرمایه‌گذ اری آغاز کرده است.
در بدو تاسیس، شرکت با حداقل نیرو در حوزه طراحی و اجرای ساختمان شروع به فعالیت نمود. هدف از شکل‌گیری این مجموعه توسعه صنعت ساخت و ساز کشور و اشتغال‌زایی جوانان و نیروهای کارآمد و خلاق و مسئولیت‌پذیر در حوزه‌های تخصصی و بهره‌گیری از کارشناسان و مهندسین فعال و خوش فکر در پروژه‌های مختلف بوده است.
این مجموعه با عملکرد درست و مهندسی شده در پروژه‌های مختلف، سعی در کسب رضایتمندی کارفرمایان متعدد را در اولویت کار خود قرار می‌دهد. بخش طراحی و معماری این شرکت با نام دگرش با رویکردی نوین در زمینه‌‍‌های طراحی نما، طراحی پلان، طراحی فضای سبز، مدیریت پروژه، مرمت و بازسازی و طراحی داخلی آماده به خدمت رسانی به هموطنان است.
مجموعه دگرش به عنوان یک شرکت برتر در زمینه اجرا، توانسته با وجود نوسانات ارزی و ریالی کشور، پروژه‌های مدیریت پیمان خود را با همکاری شرکای کلیدی خود در زمینه‌های تامین مصالح، مواد اولیه و متریال‌های ساختمانی و استفاده از نیروهای پیمانکاری متعهد در گرید A، بصورت بهینه، دارای مهندسی ارزش و با کیفیت، تحویل کارفرمایان عزیز نماید.
اکنون با وجود تیمی بسیار قوی در زمینه‌های طراحی معماری و اجرا، خوشحالیم تا بتوانیم خانه رویایی‌تان را بسازیم و مکانی امن برای آرامش شما عزیزان فراهم سازیم.

هر خانه قصه ای دارد…

شرکت معماری دگرش

مدیر عامل شرکت توسعه مسکن شهر- وحید قلی زاده