ویلای مدرن کلهودشت

ویلای مدرن کلهودشت

ویلای مدرن کلهودشت از مخصوص پروژه‌های جذاب گروه معماری دگرش است که با هنر و ذوق این تیم خلاق ترکیب شده و به دست کارشناسان فنی متخصص در حال اجراست. این مجموعه تمامی المان و مصالح و متریال را طبق متد روز دنیا با توجه به بودجه و سلیقه کارفرما طراحی نموده است.

طراحی ویلای مدرن و ترکیب آن با طبیعت، آن را اثری خاص و منحصر به فرد نموده است. ویلای مدرن کلهودشت در شهر بابل در استان مازندران واقع شده است. این ویلا به مساحت بنای ۳۶۰ متر مربع به همراه استخر به سبک مدرن و کاربری مسکونی در فضای آرام و آب و هوای بسیار عالی طراحی شده است.

استفاده از المان های شیشه نمای آن را ساده و بی‌تکلف کرده است. همین سادگی در ظاهر آرامش و زیبایی خاصی به فضا و ساکنان آن می‌دهد.

در طراحی این پروژه به دنبال نمایی ساده و مینیمال و بدون آراستگی بوده‌ایم، به همین خاطر در نما از متریال سیمان سفید بهره گرفته‌ایم. از آنجایی که این ویلا در یک باغ جانمایی شده است، در طراحی نما از یک المان سبز عمودی استفاده شده است تا فضای سبز اطراف ویلا با آن تلفیق شود.

در طراحی فاز ۲ این پروژه نیز از پله خطی در جانمایی فضاها استفاده شده است تا به کمک آن فضاها به ۲ بخش عمومی و خصوصی تقسیم شود و تعریف فضایی درست شکل گیرد.

در طراحی بازشوها نیز از پنجره‌های قدی و با عرض بالا استفاده شده است تا ساکنین ویلا منظره‌ای رو به باغ و فضای اطراف داشته باشند. در طراحی نمای شرقی نیز به دنبال تضاد و تمایز جذاب بودیم. از این رو حجم صلب را در کنار جداره شفاف قرار دادیم.

با توجه به خواسته کارفرما برای داشتن ایوان در طبقه دوم، با ایجاد کنسول‌ها به دنبال سایه‌اندازی مناسب برای ایوان بوده و با قرارگیری استخر در کنار آن فضای دل‌انگیزی شکل داده‌ایم.

از مزایای همکاری با گروه معماری دگرش این است که مطابق با سلیقه و بودجه کارفرما پروژه‌ها را طراحی و اجرا می‌نماید. در قسمت مدیریت پیمان و اجرا می‌توانید از شرایط همکاری با این مجموعه آشنا شوید.

 

نام پروژه : خانه کلهودشتتاریخ اجرا : ۱۴۰۰
نام کار فرما : خانم منتظرینوع کاربری : مسکونی
وضعیت پروژه : در حال اجراتعداد طبقات : دوبلکس
سبک ساختمان : مدرنموقعیت مکانی : مازندران – بابل – منطقه کلهودشت
مساحت سایت : ۲۸۵۰ متر مربعمساحت بنا : ۳۶۰ متر مربع

 

امکانات رفاهی

سونا خشک

سونا خشک

جکوزی

جکوزی

استخر

استخر

استخر کودکان

استخر کودکان

اتاق ورزش

اتاق ورزش

بار

بار

فضای سبز

فضای سبز

روف گاردن

روف گاردن

ویدئو پروژه 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید