شهرک مسکونی ویلایی نورا

شهرک مسکونی ویلایی نورا

شهرک مسکونی ویلایی نورا یکی از پروژه‌های موفق در سطح استان مجموعه توسعه مسکن شهر است. این شهرک در کمربندی امیرکلا در شهر بابل به مساحت ۳۷۰۰ مترمربع واقع شده است. این پروژه از سال ۱۳۹۷ با توجه به قرارداد مدیریت پیمان اجرا و ساخت فی مابین دفتر معماری دگرش و جناب آقای رمضانی به عنوان کارفرما منعقد شد.

بعد از انعقاد قرارداد اجرا، مجموعه دگرش با همکاری کادر مجرب و متخصص شروع به اجرای آن نموده و شهرک مسکونی ویلایی نورا را در سال ۱۴۰۰ آماده بهره برداری کرده است. این شهرک دارای ۱۰ بلوک تریبلکس می‌باشد که مساحت بنای هر بلوک ۲۸۰ مترمربع است. با توجه به طرح‌های معماری و ساختمانی روز دنیا، گروه معماری دگرش ساختمان‌های این شهرک را به سبک مدرن طراحی کرده است.

پروژه مکانهای تفریحی شهرک نورا

پروژه شهرک نورا شامل ۹ ویلای مسکونی است. در نتیجه برای بهبود سطح رفاهی ساکنان شهرک، یک مکان تفریحی در آن طراحی و ساخته شده است. این مکان شامل یک پارک، اتاق بیلیارد، استخر و سونا می باشد. استخر این مجموعه با شش متر گود برداری در سه طبقه احداث شده که شامل استخر سرپوشیده، سونا، جکوزی، حمام ترکی، سونا خشک، سونا تر و قسمت گیم، سالن بیلیارد، اتاق ورزش (شامل وسایل باشگاهی بدنسازی است) می باشد.

در بخش پارک (قسمت خارجی استخر) از آب نمای مدرن استفاده شده و قسمتی نیز برای دور هم نشینی و گفت و گو در نظر گرفته شده.در طراحی استخر تلاش شده که از نگاه طراحی و مواد مورد استفاده همخوان با طراحی ویلا باشد.

این پروژه به صورت صفر تا صد ( طراحی، پی ریزی و فونداسیون و نازک کار ی و سفت کاری و…) با نظارت مستقیم مدیر دفتر معماری دگرش به بهترین کیفیت ارائه کارفرمای عزیز شده است.

 

 

 

نام پروژه : شهرک نوراتاریخ اجرا : ۱۳۹۷
نام کار فرما : آقای رمضانینوع کاربری : مسکونی
وضعیت پروژه : در حال اجراتعداد طبقات : ۱۰ بلوک تریبلکس
سبک ساختمان : مدرنموقعیت مکانی : مازندران، بابل،کمربندی امیرکلا – سعید کلا
مساحت سایت : ۳۷۰۰ متر مربعمساحت بنا : هر بلوک به مساحت ۲۸۰ متر مربع

 

امکانات رفاهی

سونا خشک

سونا خشک

جکوزی

جکوزی

استخر

استخر

استخر کودکان

استخر کودکان

اتاق ورزش

اتاق ورزش

بار

بار

فضای سبز

فضای سبز

روف گاردن

روف گاردن

ویدئو پروژه 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید