بازسازی کافه و رستوران در شمال، مازندران

بازسازی کافه و رستوران

یکی از خدمات شرکت توسعه مسکن شهر، بازطراحی ,بازسازی کافه و رستوران است. با توجه نیاز روزافزون به بازسازی و هزینه نگهداری رستوران ها در مازندران، در این پست به بررسی  چند بازسازی کافه و رستوران در مازندران خواهیم پرداخت.

در این مقاله موارد زیر را می خوانید:

در نظر گرفتن موقعیت آینده برای بازسازی کافه و رستوران

این رستوران در منطقه ویژه مرزی بین مرکز شهر و حومه شهراست.رستوران در حال بازسازی های مختلف در یک منطقه تجاری جدید است و پروژه بازسازی یکی از آنهاست. این رستوران از ۴۰ سال قبل استفاده میشده است، اما هم اکنون این عکس پس ار بازسازی هست که تماشا میکنید. زیر بنای این ساختمان ۲۵۷ متر هست که در بازسازی کمی کوچکتر نشان میدهد.

بازسازی فضا با توجه به نیاز بازسازی کافه و رستوران

مشتریان در حال حاضر در طبقه همکف دارای مغازه نسبتاً کوچک در مرکز شهر هستند که نوشیدنی هایی را تهیه می کند که فقط از گیاهان ارگانیک تهیه می شوند. آنها در حال توسعه مشاغل خود هستند که علاوه بر فروش نوشیدنی بلکه هر نوع غذای سالم را در طبقه اول به فروش می رساند، بنابراین آنها یکی از انبارهای قدیمی را به عنوان رستوران غذا خریداری کرده اند و خواسته اند آن را طراحی کنند.

بخش بندی در بازسازی کافه و رستوران

یک ساختمان دو طبقه، شامل آزمایشگاه مواد غذایی، فضای غذاخوری، فضای فروش، محل کارگاه، گالری برای هنرمندان شاغل در تیم، منطقه اداری و یک گلخانه. ما با الهام از علاقه شدید مشتریان به اکوسیستم های طبیعی، از جمله گیاهان زیادی در گلخانه، سعی کرده ایم فضای بیرونی را به فضای داخلی وارد کنیم. به عنوان بخشی از یک منطقه خرده فروشی، مهم است که فضای محبوب و شلوغی را در داخل به نمایش بگذارید تا از خارج برای جذب مهمان بیشتر دیده شود. بنابراین ما پروژه خود را طبق ۸ قانون زیر طراحی کرده ایم. همه این قوانین دیدگاه چندگانه ای دارند، به طوری که فضای حاصل تا حد ممکن احساسی است.

نیاز کارفرما 

۱٫ رویکرد از خارج از نظر بصری قابل تشخیص است و باید سه بعدی باشد.
۲٫ می توانید بیرون را از داخل ببینید و دیدگاه متفاوت است.
۳٫ تبدیل گردش خون با چگالی کم و کشیده به یک فضا
۴٫ طراحی یک فضای سه بعدی مداوم و بدون پارتیشن یا درب و تصمیم گیری در مورد هدف هر مکان نسبت به بیرون.
۵٫ طراحی غیرفعال در نظر گرفتن محیط ساختمان حرف اول را می زند ، افزودنی مکانیکی اختیاری می شود.
۶٫ یک سیستم سازه ترکیبی نه تنها برای تأکید بر کشش مکانیکی بلکه برای بیان جریان نیرو است.
. ۷٫ مصالح ساختمانی برای فناوری ساخت محلی مناسب باشد و بتواند زمان گذشته را به آینده متصل کند. .
۸٫ مصنوعات باید به معنای طراحی محصول و طراحی معماری ایجاد شوند.

فضاسازی جدید در بازسازی کافه و رستوران

با در نظر گرفتن طرح بندی برای عملکردهای مختلف، کیفیت فضایی بهینه شده برای هماهنگی با محیط خارجی طراحی شده است. فضای آزمایشگاه و خرده فروشی، که انتظار می رود مشتریان روزانه را به خود جلب کند، در ضلع شمالی طرح طبقه ۱ اختصاص یافته است. آنها به صورت بصری از خیابان یا فضای داخلی شناخته می شوند. گرمخانه ای که باید به طور جدی درباره قرار گرفتن در معرض نور خورشید و مدیریت خاک آن فکر کرد  در قسمت جنوبی به منظور دستیابی به نور آفتاب اختصاص یافته است. قطعات هنری نمایش داده شده در گالری، با جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید، با شیشه ها در کنار خیابان در ضلع شمالی طبقه ۲ قرار گرفته اند. و در ضلع جنوب غربی طبقه ۲، فضای کارگاهی برای اجتماعات خصوصی تنظیم شده است.

 

خط اصلی جریان ترافیک داخلی مانند یک حرکت مداوم در خوشنویسی طراحی شده است که تمام فضای عملکردی را به عنوان یک کل پیوند می دهد. اغلب خط جریان ترافیک فشرده است، و فضا را با حداقل فاصله متصل می کند تا حداکثر مساحت کف به عنوان فضای تجاری استفاده شود. در حالی که در این حالت ، خط جریان مشتری بین انواع مختلف فضا گسترش می یابد و تجربه متنوع ترین فضا را در یک طبقه محدود از فروشگاه فراهم می کند.

در تلاش برای اتصال فضای ۳ طبقه با بو و صدا، در فضای داخلی طراحی نشده است. هیچ قانون سختگیری برای استفاده از فضا وجود ندارد، و فضا را انعطاف پذیر و مبهم می گذارد. مشتریان حتی می توانند در وسط خط جریان ترافیک بنشینند. در همین حال، نور طبیعی را می توان از هر جهت در داخل ساختمان احساس کرد، و در نتیجه فضای ۳ بعدی مارپیچی مانند ایجاد می شود که مانند یک گیاه زنده به سمت بالا رشد می کند.

این ساختمان همچنین آزمایشی است که سعی دارد شرایط تبلیغاتی و حریم خصوصی مختلط را مطالعه کند. جریان ترافیک مشتری از فضای خارجی به فضای داخلی مخلوط می شود و وضوح تبدیل کننده بین تبلیغات و حریم خصوصی را به ارمغان می آورد. از پله بالارونده پیروی کنید و به سمت تراس بالا بروید، منظره آسمان حس  شهری را برای ساختمان منطقه زیر شهری ایجاد می کند. از طریق درج یک عنصر متفاوت، طبیعت خارج از محیط متراکم شهری، اعتقاد بر این است که حرکت معنوی خصوصی فردی فرصت آزادی و آزاد شدن را پیدا می کند.

 

گروه معماری دگرش با بکارگیری افراد متخصص و باتجربه،طراحی ویلا در شمال را مطابق با متراژ و مساحت و سلیقه شما ارائه می‌دهد. کارفرمایان عزیز تنها با یک تماس تلفنی می‌توانند از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه بهرمند شوند.

برای دریافت مشاوره با شماره های ۰۹۱۱۱۱۵۸۴۳۴ و یا ۰۹۹۱۹۰۳۸۱۳۱ تماس بگیرید

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید