هر آنچه که باید از ساخت ویلا در بهنمیر بدانید

ساخت ویلا در بهنمیر

اگر شما نیز به دنبال ساخت ویلا در بهنمیر هستید، حتما از شرایط و قوانین ساخت و ساز در این منطقه نیز مطلع خواهید بود. این شهر دارای بسیاری از ویژگی‌های متمایز کننده است که محبوبیت آن را دو چندان نموده‌اند. یکی از مهمترین ویژگی‌های بهنمیر برخورداری از شرایط آب و هوای بسیار ایده آل و مطلوب است. این منطقه گردشگری به عنوان یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین مناطق گردشگری در اطراف بابلسر شناخته شده است. بنابراین دور از ذهن نیست که در این منطقه شاهد ساخت و ساز بسیار زیاد ویلاهای مختلف باشیم. یکی از مهمترین ویژگی‌های این شهر، اتصال به دریا از طریق محله میرود و برخورداری از منظره خیره کننده‌ی جنگل است.

این منطقه در یک چهارراه بسیار مطلوب واقع شده است. با قرارگیری در این شهر به راحتی می‌توانید به: قائمشهر، جویبار، ساری، بابل، بابلسر، کیاکلا دسترسی داشته باشید.وجود اتوبان ۸ بانده در این منطقه، یکی دیگر از ویژگی‌های آن به شمار می‌رود. این موضوع سبب آبادانی و رونق قابل توجه این شهر نیز شده است. با اقامت در این شهر می‌توان شاهد بسیاری از محله های گردشگری بود. این بخش به عنوان یکی از جذاب‌ترین بخش‌ها در منطقه بابلسر می‌باشد. بنابراین بسیاری از پیمانکاران این منطقه را برای ساخت و ساز انواع ویلاهای جذاب و منحصر به فرد خود، انتخاب می‌کنند.

 

در این مقاله موارد زیر را می‌خوانید:

 

 

چگونگی ساخت ویلا در بهنمیر

 

راهنمایی برای ساخت ویلا در بهنمیر:

با توجه به شرایط ایده‌آل زندگی در بهنمیر، امروزه می‌توان شاهد افزایش میزان ساخت ویلا در بهنمیر بود. آیا از تخصص کافی برای ساخت ویلا در این منطقه برخوردار هستید؟! توجه به برخی از اصول و قواعد برای ساخت ویلا، می‌تواند نتایج ایده‌آل و باورنکردنی را برای شما به همراه داشته باشد. در این منطقه می‌توان شاهد بسیاری از شرایط ایده‌آل برای سکونت بود. در این منطقه می‌توانید از:
• آب و هوای بسیار مطلوب و دلنشین
• منظره‌ی خیره کننده‌ی جنگل
• چشم انداز دریای بیکران
• شرایط دسترسی به امکانات رفاهی مطلوب
و بسیاری از موارد دیگر، برخوردار گردید. لذا دور از ذهن نیست که سالانه با افزایش چشمگیر ساخت و ساز در این منطقه مواجه باشیم. وجود اتوبان با ۸ باند موجب رونق چشمگیر کسب و کارهای مختلف در این منطقه شده است. این منطقه از جمله مناطقی است که سالانه با خیل عظیم گردشگران و توریست‌ها مواجه است. به همین سبب می‌توان شاهد رونق کسب و کارهای مختلف در این مرکز بود. یکی دیگر از دلایل مهم برای محبوبیت این منطقه، برخورداری از جاذبه‌های گردشگری بسیار زیاد در آن است. از جمله جاهای گردشگری در این منطقه، عبارتند از:
• بقعه بی بی حلیمه
• پارک جنگلی و ساحلی میرود
• ساحل بهنمیر
• محصولات کشاورزی بهنمیر
یکی از موارد مهم برای ساخت ویلا در بهنمیر توجه به شرایط جغرافیایی این شهر است. این شهر در ما بین رشته کوه البرز با دریای خزر، قرار گرفته است. بنابراین در این منطقه می‌توان شاهد طبیعت خیره کننده و همزمان، دریا، جنگل و کوه بود. در بسیاری از کتب تاریخی، مورخان اشاره کرده‌اند که این شهر به عنوان یک شهر تجاری جهت انجام کارهای بازرگانی، شناخته شده بود. لذا می‌توان گفت که: این شهر از تاریخ بسیار درخشان و قابل توجهی نیز برخوردار بوده است.

سبک های مختلف ویلا در بهنمیر

 

انتخاب بهترین مکان برای ساخت ویلا:

یکی از نکات بسیار مهم و طلایی برای ساخت ویلا در بهنمیر توجه به انتخاب زمین مناسب برای بهره‌برداری از ویلای جذاب و مدرن، می‌باشد. همانطور که ذکر شد، این شهر دارای چشم انداز خیره کننده و منحصر به فردی از کوه‌ها، جنگل و دریا است. بنابراین در هر نقطه از این شهر، می‌توان شاهد یک طبیعت خارق العاده و تصویر فراموش نشدنی، بود. برخی از نقاط این شهر به عنوان بکرترین و خارق العاده‌ترین مکان‌ها جهت ساخت ویلا به شمار می‌روند. بنابراین استفاده از این زمین‌ها بسیار هوشمندانه تلقی می‌گردد. چه بسا اغلب سرمایه گذاران این مناطق را برای ساخت ویلا مد نظر قرار می‌دهند. در این صورت از سرمایه‌گذاری‌های ارزشمند برخوردار خواهند شد.

آیا می‌دانید کدام مناطق برای ساخت ویلا در بهنمیر، ایده‌آل و مناسب هستند؟ با توجه به افزایش محبوبیت ساخت و ساز در این منطقه، شاهد برخی از کلاهبرداری‌ها و سوء استفاده از سرمایه گذاران مختلف، خواهیم بود. بنابراین جهت بهره برداری مطلوب از بهترین زمین‌های مسکونی، استفاده از مشاوره‌های تخصصی و راهنمایی‌های هوشمندانه بسیار مفید می‌باشد. مشاوران متخصص با ارائه راهنمایی‌های ایده آل، می‌توانند شما را در انتخاب بهترین زمین با لوکیشن فوق العاده، همراهی نمایند. بنابراین اگر در این زمینه از تخصص کافی برخوردار نیستید، بهتر است از مشاوره‌های افراد متخصص استفاده نمایید. در این صورت نه تنها یک زمین ایده آل و مناسب را خریداری می‌کنید، بلکه از کلاهبرداری‌های مختلف نیز جلوگیری خواهید کرد. مشاوران متخصص با ایجاد بستر مناسب، سرمایه گذاران را برای یک انتخاب هوشمندانه، همراهی می‌کنند. از این طریق، سرمایه‌گذاران از قابلیت زمین‌های مختلف در این منطقه (صنعتی، کشاورزی، مسکونی، باغچه، باغ، ویلا و …) آگاهی می‌یابند.

جذابترین ویلاها در بهنمیر

 

هزینه‌ی ساخت ویلا در بهنمیر چقدر است؟

با توجه به اینکه در این روزها یکی از امن‌ترین روش‌ها برای سرمایه گذاری، ساخت ویلا در بهنمیر است اما، این ساخت و ساز، هزینه‌ی زیادی را در بر دارد. از هزینه‌های مختلفی که در این زمینه انجام می‌شوند، عبارتند از:

هزینه خرید زمین مورد نظر: (برای ساخت ویلا در بهنمیر توجه به انتخاب زمین مناسب، بسیار ضروری و مهم است. برخی از مناطق مانند مناطق ساحلی در این شهر، قیمت زمین بالایی را در بر دارند. بنابراین خرید زمین در این مناطق، قطعا با هزینه‌ی زیادی برای سرمایه گذاران مواجه خواهد بود. در برخی از مناطق بهنمیر می‌توان شاهد کاهش قیمت زمین‌های مسکونی نیز بود. مشاوران و پیمانکاران متخصص با توجه به نوع زمین و محل قرارگیری آن، می‌توانند قیمت زمین را تخمین زده و خرید موفقیت آمیز را به ارمغان بیاورند.)

متریال تولیدی: (از دیگر هزینه‌های قابل توجه برای ساخت ویلا، پرداخت هزینه‌های گزاف برای مصالح تولیدی است. توجه داشته باشید که مصالح به کار برده شده در فرآیند ساخت ویلاها باید از استانداردهای تعیین شده، برخوردار باشند. استانداردهای تعیین شده برای مصالح ساختمانی، نقش تعیین کننده‌ای در کیفیت و مرغوبیت سازه، دارند. در این منطقه به سبب شرایط جوی مختلف، شاهد فرسایش قابل توجه ساخت و سازهای بی کیفیت، خواهیم بود. بنابراین با استفاده از مصالح کاربردی و ایده‌آل، می‌توان از فرسایش بنا جلوگیری نمود.)

متراژ ویلا: (از موارد مهم دیگر در افزایش هزینه ساخت ویلا در بهنمیر، توجه به متراژ سازه است. هر چه متراژ سازه بیشتر باشد، باید از مصالح بیشتری برای ساخت ویلا بهره برداری نمود. همین موضوع افزایش هزینه را به همراه خواهد داشت. در بسیاری از موارد نیز با استفاده از طراحی‌های خارق العاده، شاهد افزایش چشمگیر هزینه‌ها نیز خواهیم بود.)

 

ویلای لوکس و لاکچری بهنمیر

 

از نقش طراحی در ساخت ویلا چه می‌دانید؟

آیا سبک خاصی را برای ساخت ویلا در بهنمیر مد نظر دارید؟ یکی از موارد بسیار مهم برای ساخت ویلا در این منطقه، توجه به سبک و طراحی جذاب آن است. با یک نگاه کوتاه به انواع ویلاهای ساخته شده در این منطقه، می‌توان به جذابیت سبک‌های خاص، پی برد. از سبک‌های مختلفی که در ساخت این ویلاها به کار برده می‌شوند، عبارتند از:

 ویلاهای دوبلکس
 ویلاهای فلت
 ویلاهای تریبلکس
 ویلاهای نیم پیلوت

و بسیاری از موارد دیگر. تشخیص بهترین سبک برای ساخت ویلا در این منطقه، با توجه به نظر پیمانکاران رقم می‌خورد. زیرا ساخت برخی از ویلاها با سبک‌های خاص در برخی از نقاط این شهر، امکان پذیر نخواهد بود. لذا استفاده از دانش و تخصص افراد ماهر و کاربلد در این زمینه بسیار ضروری خواهد بود. اما طراحی ویلا در همین‌ جا ختم نخواهد شد. برخی از سرمایه گذاران به دنبال خلق جذاب‌ترین و مدرن‌ترین ویلاها در این منطقه هستند. بنابراین به دنبال طراحی‌های لوکس و لاکچری در این منطقه، خواهند بود. از جمله مواردی که می‌تواند ساخت این ویلاها را لوکس‌تر و مدرن‌تر نماید، عبارتند از:

طراحی استخر در ویلا: (امروزه یکی از فاکتورهای مهم برای ساخت ویلا در بهنمیر، وجود استخر در ویلا است. بسیاری از ویلاهایی که در این منطقه ساخته می‌شوند از استخرهای جذاب و مدرن به صورت سرپوشیده و سرباز، برخوردار هستند.)
روف گاردن: (از دیگر طراحی‌های خاص و لاکچری به کار برده شده در طراحی و ساخت انواع ویلاهای مدرن، استفاده از روف گاردن در ویلاها است. بسیاری از ویلاهای جذاب به سبب برخورداری از چشم انداز خیره کننده، دارای روف گاردن‌های خیره کننده و بی‌نظیری هستند.)
طراحی باغ: (باغ‌ها و باغچه‌های چشم نواز و محصور کننده از دیگر فاکتورهای مهم برای طراحی و ساخت ویلا در بهنمیر، به شمار می‌روند. در طراحی آنها می‌توان از آبنماهای جذاب، چراغ باغچه و … استفاده کرد.)

 

ویلاهای دوبلکس جذاب در دل طبیعت

 

قوانین مهم برای ساخت ویلا در بهنمیر:

برای ساخت ویلا در بهنمیر باید بر اساس اصول و قواعد خاصی، عمل کرد. توجه به قوانین و مقررات تعیین شده برای ساخت و ساز در این منطقه، بسیار ضروری خواهد بود. تا جایی که با عدم رعایت قوانین با مشکلات حاد و پیچیده‌ای مواجه خواهید شد. برای پی بردن به قوانین مهم و ضروری، می‌توانید از راهنمایی مشاوران متخصص و حرفه‌ای، استفاده کنید. برای موفقیت در عملیات ساخت و ساز و دستیابی به نتایج حیرت انگیز، باید در تمامی مراحل ساخت از قوانین و استانداردها پیروی کنید. از جمله قوانین مهم در این راستا عبارتند از:

توجه به زمین مناسب خریداری شده: (یکی از قوانین بسیار مهم برای ساخت ویلا در بهنمیر، توجه به زمین خریداری شده است. برخی از زمین‌های این منطقه، با محدودیت در ساخت و ساز و بهره برداری مواجه هستند. برخی از آنها با قابلیت کشاورزی، هرگز گزینه‌ی مناسبی برای ساخت و ساز به شمار نمی‌روند. پیمانکارانی که در این زمینه فعال هستند، تمامی زمین‌های منطقه را شناخته و اطلاعات کاملی در مورد آنها دارند. بنابراین می‌توان از راهنمایی آنها برای خرید بهترین زمین، بهره برداری نمود.)
توجه به متریال‌ها و مصالح استاندارد: (از دیگر مواردی که قانون به آن توجه نموده است، استفاده از متریال‌های مناسب برای ساخت و ساز است. در صورتی که در فرایند ساخت و ساز از مصالح مناسب و مقاوم استفاده نشود، با مشکلات جدی مواجه خواهید شد. توجه به مصالح به کار برده شده برای سقف بنا، دیوارها و … بسیار ضروری خواهد بود. ساخت و ساز در این منطقه با مناطق کوهستانی و … بسیار متفاوت می‌باشد.)
در نظر گرفتن تراکم مشخص شده: (در قوانین تعیین شده برای ساخت ویلا در بهنمیر، به درصد خاصی جهت تراکم ویلاها، اشاره شده است. در این قانون به حریم شخصی سازندگان، بسیار توجه شده است.)

 

ساخت ویلا در بهترین نقطه بهنمیر

 

مراحل ساخت ویلا:

ساخت ویلا در بهنمیر بر اساس مراحل خاصی انجام می‌پذیرد. اگر در این زمینه از تجربه و تخصص کافی برخوردار نیستید، می‌توانید از راهنمایی افراد مجرب و کارآزموده، استفاده کنید. در این صورت با مشکلات جدی کمتری مواجه خواهید شد. پیش‌تر به برخی از مهمترین مراحل ساخت و ساز ویلا اشاره شده است. برخی از پیمانکاران زمان دقیقی را برای اتمام ساخت ویلا، اعلام می‌کنند. در صورتی که تخمین زمان پایان ساخت پروژه، بسی دشوار خواهد بود. اغلب برخی از شرایط نامساعد جوی و بروز برخی از مشکلات مختلف در فرایند ساخت و ساز، سبب تاخیر در عملیات ساخت و ساز می‌شوند. از جمله مراحل ساخت و ساز ویلا، عبارتند از:

 استفاده از طراحی و نقشه ریزی مناسب و ایده‌آل برای ساخت ویلا
 انتخاب زمین ایده‌آل و مناسب بر اساس تشخیص دقیق پیمانکاران
 آغاز مراحل ساخت و ساز مانند: گود برداری، بتن ریزی و اسکلت بندی و …
 اجرای مراحل دیوار چینی، اجرای سقف، سفید کاری و …
 اجرای مراحل لوله کشی، سیم کشی و …
 توجه به درخواست کاربر برای اجرای روف گاردن، آتشگاه، باغ، استخر و …

 

امکانات مختلف در بهترین ویلاها

 

جمع بندی:

برای موفقیت در اجرای پروژه‌ی ساخت ویلا در بهنمیر، می‌توانید از تخصص و دانش افراد حرفه‌ای در این زمینه استفاده کنید. در این صورت نه تنها هزینه ساخت ویلا در بهنمیر را کاهش خواهید داد، بلکه تاثیر بسزایی بر روی موفقیت در ساخت سازه را نیز تجربه می‌کنید. بنابراین انتخاب مشاوران متخصص و همچنین پیمانکاران حرفه‌ای در این زمینه، بسیار کاربردی تلقی می‌گردد.

دانش، تجربه و تخصص پیمانکاران و مشاوران متخصص، می‌تواند تاثیر بسزایی بر روی موفقیت سرمایه گذاران داشته باشد. بنابراین بسیاری از سرمایه گذاران موفق، از مشاوره‌ها و پیشنهادات شگفت انگیز این افراد (پیمانکاران و مشاوران متخصص) جهت ساخت ویلا، استفاده می‌کنند. افرادی که در این زمینه از تخصص کافی برخوردار هستند، کمتر با مشکلات حاد و دشوار مواجه خواهند شد. این افراد، از تسلط کافی بر روی قوانین و اصول مهم ساخت و ساز برخوردار بوده و از این طریق، راهکارهای میانبر استاندارد و ایده‌آلی را پیشنهاد می‌دهند.

 

گروه معماری دگرش با بکارگیری افراد متخصص و باتجربه،طراحی ویلا در شمال را مطابق با متراژ و مساحت و سلیقه شما ارائه می‌دهد. کارفرمایان عزیز تنها با یک تماس تلفنی می‌توانند از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه بهرمند شوند.

 

برای دریافت مشاوره با شماره های ۰۹۱۱۱۱۵۸۴۳۴ و یا ۰۹۹۱۹۰۳۸۱۳۱ تماس بگیرید

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید