برای ساخت ویلا در خزرشهر چه باید کرد؟

ساخت ویلا در خزرشهر

آیا شما نیز به دنبال ساخت ویلا در خزرشهر هستید؟ اگر شما نیز از طرفداران ساخت ویلا در شهرهای شمالی هستید، بهتر است از ویلاهای ساخته شده در خزرشهر نیز دیدن کنید. در این شهر می‌توانید شاهد بسیاری از ویلاهای مجلل، شیک و مدرن باشید که هر کدام از آنها جذابیت فوق العاده‌ای را در بر دارند. خزرشهر از جمله شهرهای گردشگری و توریستی است که با استقبال بی نظیری از سوی مخاطبین مواجه شده است. این شهر به دو قسمت جنوبی و شمالی تقسیم شده که از ما بین آن، جاده‌ی اصلی عبور می‌کند. در قسمت شمالی خزرشهر می‌توان شاهد ویلاهایی بود که به دریا مشرف بوده و از زیبایی چشم نواز و خیره کننده‌ای برخوردار هستند. قسمت جنوبی این شهر به سمت فریدونکنار و جاده بابلسر راه پیدا می‌کند.
خزرشهر از جمله شهرستان‌هایی است که در فاصله‌ی ۶ کیلومتری از جاده‌ی بابلسر قرار گرفته است. این شهر از جمله شهرهایی است که ساکنین آن اغلب غیر بومی بوده و در تعطیلات و فصول گرم سال با شلوغی مواجه خواهد شد. یکی از مزایای فوق العاده‌ی این شهر که محبوبیت آن را دو چندان نموده است، وجود امنیت بسیار بالا در آن است. از خصوصیات مهم در این شهر می‌توان به امکانات فوق العاده و ساختمان‌های منحصر به فرد و شیک اشاره کرد.

 

در این مقاله مطالب زیر را می‌خوانید:

 

بهترین ویلاهای خزرشهر

 

راهنمایی برای ساخت ویلا در خزرشهر:

با توجه به خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فرد این شهر، شاهد افزایش ساخت ویلا در خزرشهر خواهیم بود. همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، اغلب ساکنین این شهرک غیر بومی بوده و از جمله افراد مشهور و شناخته شده، هستند. لازم به ذکر است که بدانید شهرک خزرشهر از جمله قدیمی‌ترین شهرک‌ها در استان مازندران به شمار می‌رود. نوع ساخت ویلاها و امکانات منحصر به فرد این شهرک سبب شده است که از آن به عنوان گران قیمت‌ترین شهرک‌های ساخته شده در استان مازندران، یاد کرد. در این شهرک زمین‌های مختلف با قواره‌های بزرگ و گسترده‌ای وجود دارند که توجه برخی از سرمایه گذاران را جلب خواهند نمود. این شهرک سالانه پذیرای بسیاری از افراد شناخته شده و مطرح خواهد بود.

با توجه به اهمیت این شهرک در استان مازندران، بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال ساخت ویلا در خزرشهر هستند. یکی از نکات قابل توجه پس از ورود به این شهرک، متراژ بالای ویلاهای ساخته شده است. اغلب ویلاهایی که در این شهرک ساخته شده‌اند، از متراژی بالای ۱۰۰۰ متر برخوردار هستند. این امر سبب اجرای خارق العاده و بی‌نظیر انواع ویلاهای لاکچری و لوکس در این منطقه، خواهد شد. بنابراین سرمایه گذاری بر روی ساخت ویلا در این منطقه، بدون شک بسیار مفید و سودآور خواهد بود. اگر شما نیز به دنبال ساخت و بهره برداری از ویلاهای مدرن در یک منطقه‌ی امن هستید، این شهرک بهترین گزینه به شمار می‌رود.

 

جاهای دیدنی خزرشهر

 

چرایی انتخاب خزرشهر برای ساخت ویلا:

شاید این سوال برای بسیاری از سرمایه گذاران موفق پیش آید که: اهمیت ساخت ویلا در خزرشهر چیست؟ همانطور که اشاره کردیم، دلایل بسیار زیادی موجب افزایش محبوبیت ساخت ویلا در این منطقه شده‌اند. این شهرک از جمله شهرک‌های قدیمی و معتبر در استان مازندران است که از قدمت ۵۰ ساله‌ای برخوردار می‌باشد. خزرشهر شمالی یکی از مناطق بسیار خاص و مدرن برای ساخت ویلا شناخته شده است. این منطقه سهولت در دسترسی به دریا را در بر داشته است. از این رو گزینه‌ی بسیار مطلوب و بی‌نظیری برای سپری کردن اوقات دلنشین، به شمار می‌رود. از جمله عواملی که سبب محبوبیت این شهرک برای ساخت ویلا شده‌اند، عبارتند از:

 • برخورداری از امکانات بسیار مطلوب
 • برخورداری از دسترسی‌های ایده‌آل
 • برخورداری از مناطق گردشگری و تفریحی فوق العاده
 • برخورداری از امنیت بسیار بالا
 • برخورداری از متراژ زمین‌های بالا برای بهره برداری از انواع ویلاهای تریبلکس و …
 • برخورداری از فاصله‌ی بسیار کوتاه تا ساحل و دریا
 • قابلیت محوطه سازی بسیار ایده‌آل و شگفت انگیز

توجه داشته باشید که فقط برخی از سرمایه گذاران قدرتمند و توانا می‌توانند در این منطقه اقدام به خرید ویلاهای لوکس و مدرن نمایند. این منطقه از جمله گران قیمت‌ترین ویلاها را در بر دارد. بنابراین هر فردی توانایی ورود به این شهرک را نخواهد داشت.

 

بهترین و لوکس ترین ویلاها در خزرشهر

 

مهمترین مراحل ساخت ویلا در خزرشهر:

برای ساخت ویلا در خزرشهر باید به برخی از عوامل و نکات مهم توجه نمایید. یکی از بهترین و ساده‌ترین راهکارها، استفاده از کادر متخصص، باتجربه و توانمند در این زمینه است. پیمانکاران با تجربه از راهکارهای هوشمندانه‌ای برای ساخت ویلا در این منطقه، استفاده می‌نمایند. بنابراین استفاده از مشاوره‌های آنها، بسیار هوشمندانه تلقی می‌گردد. برای اینکه بتوانید از شیک‌ترین و لوکس‌ترین ویلاها در این شهرک برخوردار گردید، باید به مراحل مناسب ساخت ویلا توجه نمایید. در نظر داشته باشید که طی کردن هر مرحله، نیازمند دانش و زمان قابل توجهی خواهد بود. از مراحل ساخت ویلا در این منطقه، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• انتخاب زمین مناسب با توجه به موقعیت جغرافیایی و کاربری آن
• توجه به راهکارهای مناسب برای دریافت مجوز و توجه به قوانین مهم برای ساخت ویلا در خزرشهر
• انتخاب طراحان و پیمانکاران حرفه‌ای و باتجربه برای طراحی ایده‌آل و تکرار نشدنی
• استفاده از نیروهای توانمند برای اجرای پروژه
• استفاده از ایده‌های خلاقانه و مدرن برای ساخت محوطه‌ی خیره کننده و بی‌نظیر
• پرداخت هزینه‌های مختلف مانند: هزینه خرید زمین، خرید مصالح و هزینه‌های جانبی دیگر
• توجه به جزئیات در اجرای پروژه

 

طراحی ویلاهای مدرن در خزرشهر

 

انتخاب مکان مناسب برای ساخت ویلا:

یکی از المان‌های بسیار مهم از مراحل ساخت ویلا در خزرشهر توجه به انتخاب زمین مناسب برای ساخت ویلا، می‌باشد. ساخت ویلا در این منطقه بر اساس متراژ زمین و بسیاری از فاکتورهای مهم دیگر صورت می‌پذیرد. در نظر داشته باشید که به سبب برخی از مشکلات مختلف (مانند کلاهبرداری‌ها و سوء استفاده از سرمایه گذاران) استفاده از نظر کارشناسان در زمینه خرید زمین، بسیار سودمند است. توجه به برخی از نکات مهم و طلایی قبل از خرید زمین در این منطقه، بسیار کاربردی خواهد بود. از جمله این نکات طلایی عبارتند از:

 • توجه به شکل مناسب زمین (ذوزنقه، مثلث و …)
 • آمادگی زمین (اغلب زمین‌ها در این منطقه در دسته‌ی: زمین‌های خام، بهبود نیافته و آماده ساخت قرار می‌گیرند.)
 • توجه به اندازه و مساحت زمین
 • توجه به موقعیت و لوکیشن زمین از نظر دسترسی به دریا و جنگل
 • توجه به مشخصات و عمق خاک
 • توجه به قوانین و برخی از محدودیت‌های قانونی برای ساخت ویلا در منطقه

و بسیاری از موارد دیگر. بنابراین برای ساخت ویلا در خزرشهر، باید از مشاوره‌های دقیق کارشناسی بهره برداری نمود. این موضوع یک انتخاب هوشمندانه و یک ساخت و ساز دقیق را برای شما به همراه خواهد داشت.

 

ویلاهای لاکچری

 

توجه به بهره برداری از تجهیزات مناسب برای ساخت ویلا در خزرشهر:

از دیگر المان‌های بسیار مهم برای ساخت ویلا در خزرشهر، توجه به استفاده از تجهیزات مناسب و کاربردی است. یکی از تفاوت‌های قابل توجه برای ساخت ویلا در مناطق شمالی با مناطق دیگر، استفاده از تجهیزات متفاوت در این زمینه، می‌باشد. تجهیزاتی که برای ساخت ویلاهای شمالی مورد استفاده قرار می‌گیرند باید از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشند. شرایط جوی مختلف و رطوبت موجود در مناطق شمالی، عمر بسیاری از مصالح ساختمانی را کاهش خواهند داد. بنابراین استفاده از تجهیزات و مصالحی که در برابر تغییرات دمایی و شرایط جوی مختلف مقاوم هستند، بسی کاربردی خواهد بود. اغلب متریال‌هایی که در ساخت ویلاهای شمالی به کار برده می‌شوند، از مقاومت در برابر شوره، نم و رطوبت و … برخوردار هستند.
در سقف این سازه‌ها می‌توان شاهد به کار بردن طراحی‌های خاص و منحصر بفردی بود. اغلب سقف ویلاهای ساخته شده در این مناطق، به صورت شیب دار است. این موضوع سبب می‌شود که ویلاها از عمر و دوام بیشتری برخوردار شوند. لازم به ذکر است که اغلب متریال‌هایی که در این ساخت و ساز مورد استفاده قرار می‌گیرند، قیمت بالایی را نیز در بر دارند. بنابراین هزینه ساخت را به طور قابل توجهی افزایش خواهند داد. از جمله مصالحی که در این زمینه مورد استفاده قرار گرفته می‌شوند، عبارتند از:
• سیمان
• بتن
• چوب
• کاشی
• سرامیک و …

 

بهترین منطقه برای ساخت ویلا

 

هزینه ساخت ویلا:

آیا از هزینه ساخت ویلا در خزرشهر چیزی می‌دانید؟ هزینه ساخت ویلا در این منطقه بر اساس فاکتورهای خاصی تعیین می‌شود. تخمین هزینه‌ی ساخت در این منطقه بر اساس المان‌هایی نظیر:

 • قیمت خرید زمین
 • قیمت خرید تجهیزات و مصالح ساختمانی
 • هزینه‌های جانبی برای طراحی و …
 • هزینه‌های پرداخت شده برای دریافت مجوز جهت ساخت ویلا و …
 • هزینه‌های طراحی و ساخت محوطه، استخر، روف گاردن و …
 • هزینه‌ی پرداخت دستمزد

و … رقم می‌خورد. یکی از گزینه‌های بسیار مهم در تخمین هزینه ساخت ویلا در خزرشهر، توجه به خرید زمین است. زمین‌هایی که در این منطقه وجود دارند، علاوه بر متراژ بالا، قیمت بالایی را نیز در بر دارند. ارزش زمین در خزرشهر نسبت به برخی از شهرک‌های دیگر، بسیار بالا است. بنابراین برای خرید زمین در این منطقه، ناچار به پرداخت هزینه‌ی بیشتر، خواهید بود.

توجه به طراحی ایده‌آل برای ساخت ویلا در خزرشهر:

از دیگر مراحل مهم برای ساخت ویلا در خزرشهر، توجه به طراحی منحصر بفرد ویلا است. خزرشهر از جمله شهرک‌هایی است که بسیاری از ویلاهای لوکس، مدرن و شیک در آن جا خوش کرده‌اند. طراحی ویلاهای خارق العاده در خزرشهر به نحوی است که نظر هر بیننده‌ای را به سمت خود جلب می‌کنند. اغلب ویلاهایی که در این منطقه ساخته شده‌اند از طراحی فلت برخوردار هستند. متراژ بسیاری از ویلاهای ساخته شده در این شهرک، برابر با ۱۰۰۰ الی ۱۴۰۰ متر است که بسیار یده‌آل خواهد بود. در طراحی بسیاری از این ویلاها از امکانات مختلفی مانند:

 • جکوزی
 • سونا
 • استخر
 • محوطه‌های زیبا

و … بهره برداری شده است. نکته قابل توجه در این زمینه، ساخت ویلاهای چند خوابه در این منطقه است. یکی از قوانین حاکم در این منطقه برای ساخت ویلا، محدودیت ارتفاع ۹ متر، است. منظور از این قانون، عدم ساخت آپارتمان‌های بلند و ویلاهای چند طبقه، می‌باشد. همچنین در این منطقه بر اساس قانون نباید سطحی بیش از ۳۵ الی ۴۰ درصد از فضا را اشغال کرد. البته در برخی از موارد خاص و با استفاده از استعلام شهرداری منطقه، می‌توان این محدودیت‌ها را کاهش داد. از انواع ویلاهای ساخته شده در خزرشهر می‌توان از: ویلاهای دوبلکس، نیم پیلوت و … یاد کرد که هر کدام جذابیت منحصر بفردی را در بر دارند.

 

شیک ترین ویلاهای خزرشهر

 

قوانین مهم برای ساخت ویلا:

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، برای ساخت ویلا در خزرشهر، باید از برخی قوانین و مقررات نیز پیروی کرد. اغلب در این شهرک بسیاری از افراد شناخته شده و نامدار اقامت می‌کنند بنابراین توجه به امنیت منطقه بسیار حائز اهمیت است. تا جایی که در ساعات مختلف شبانه روز می‌توان شاهد تعویض شیفت نگهبانان بود. همچنین ورود و خروج بسیاری از خودروها به این منطقه با توجه به قوانین خاصی انجام می‌پذیرد. لذا دور از ذهن نیست که شاهد قوانین مختلفی برای ساخت ویلا در خزرشهر، باشیم.

بسیاری از قوانین حاکم در این منطقه، سالانه دستخوش تغییرات مختلفی می‌شوند. برخی از قوانین اما همچنان به قوت خود باقی مانده‌اند. نکته مهم در این زمینه برای بهره برداری هوشمندانه از فرایند ساخت ویلا در خزرشهر، استفاده از دانش افراد ذی صلاح است. بهتر است برای اینکه بتوانید به این قوانین عمل کنید، از افراد آگاه مشاوره‌های لازم را دریافت نمایید. در این صورت به طرز هوشمندانه‌ای فرایند ساخت و ساز را به اتمام خواهید رساند.

انتخاب کادر متخصص و باتجربه جهت ساخت ویلا در خزرشهر:

اگر شما نیز به دنبال ساخت ویلا در خزرشهر هستید، باید مطلع باشید که در یک منطقه‌ی متفاوت اقدام به ساخت ویلا خواهید کرد. ساخت ویلا و سکونت در خزرشهر بر اساس قوانین مهمی انجام می‌پذیرد که رعایت این قوانین بر همگان ضروری و لازم خواهد بود. در منطقه خزرشهر می‌توانید با انواع ویلاهای لوکس و گران مواجه شوید. بنابراین باید از اقدمات مناسبی جهت ساخت ویلا استفاده کنید که در کنار ویلاهای دیگر، جذابیت تکرار نشدنی را در بر داشته باشد. برای این منظور باید از افراد متخصص، کاربلد و حرفه‌ای استفاده کنید. یک تیم مجرب و کارآزموده با برخورداری از دانش تخصصی و حرفه‌ای، می‌تواند تاثیر فوق العاده‌ای بر روی ساخت ویلای شیک، داشته باشد. همچنین با شناخت قوانین حاکم بر منطقه و همچنین شناخت زمین‌های مطلوب برای ساخت ویلا، تاثیر بسزایی بر روی ساخت سازه‌ی دقیق، خواهند داشت. پیمانکاران موفق و کادر با تجربه آنها، می‌توانند از صفر تا صد ساخت ویلا در منطقه‌ی خزرشهر، شما را همراهی نمایند.

 

گروه معماری دگرش با بکارگیری افراد متخصص و باتجربه،طراحی ویلا در شمال را مطابق با متراژ و مساحت و سلیقه شما ارائه می‌دهد. کارفرمایان عزیز تنها با یک تماس تلفنی می‌توانند از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه بهرمند شوند.

 

برای دریافت مشاوره با شماره های ۰۹۱۱۱۱۵۸۴۳۴ و یا ۰۹۹۱۹۰۳۸۱۳۱ تماس بگیرید

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید