طراحی پلان ساختمان

طراحی پلان ساختمان در شمال

طراحی پلان ساختمان

شالوده ی اصلی و روح یک فضا در طراحی پلان آن مجموعه است. ما در این قسمت با رعایت اصول معماری و روابط فضایی به دسترسی های مناسب، ابعاد بهینه و زیبایی بصری پروژه شما می اندیشیم. طراحی پلان در پروسه طراحی ما همراه با نگاهی به حجم و پیش بینی نیازهای فضایی و زیبا شناختی کارفرما در مراحل بعدی طراحی می باشد که در نهایت باعث تکمیل طرح به صورت یک واحد به هم پیوسته خواهد شد.

معماران به واسطه نرم افزارهای طراحی، به ترسیم تجسمات ذهنی و ایده‌های خودشان می‌پردازند. ضمن اینکه با استفاده از اینگونه طراحی به راحتی می‌توانند با پیمانکاران، ناظر و کارفرما ارتباط برقرار کنند. درصد خطا در طراحی معماری با استفاده از نرم‌افزارهای پیشرفته بسیار کاهش یافته و دقت محاسبات و کارایی را افزایش می‌دهد.

با توجه به اینکه ارزیابی انجام پروژه، قبل از شروع ساخت با طراحی اولیه آن بسیار آسان خواهد شد. با توجه به طراحی پلان در نرم‌افزارهای پیشرفته دیگر خطاهای پرهزینه در این صنعت کاهش یافته است.

با این شرایط دیگر معماران محدود به فضای کاغذ نیستند و به راحتی می‌توانند طرح خود را در فضای ۳ بعدی و ۴ بعدی در نرم افزارهای ۳D-Max، V-ray، Auto-CAD و… ارائه دهند.

پروژه‌های اجرا شده توسط این مجموعه بصورت صفر تا ۱۰۰ طی قرارداد مدیریت پیمان طبق خواست و سلیقه کارفرما انجام شده است. استفاده از متدهای روز دنیا با طراحی‌های مدرن و متریال با دوام و با کیفیت از جمله ویژگی‌های این مجموعه است.

 

گروه معماری دگرش با بکارگیری افراد متخصص و باتجربه،صفر تا صد پروژه ساختمانی شما در شمال را مطابق با متراژ و مساحت و سلیقه شما انجام می‌دهد. کارفرمایان عزیز تنها با یک تماس تلفنی می‌توانند از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه بهرمند شوند.

 

برای دریافت مشاوره با شماره های ۰۹۱۱۱۱۵۸۴۳۴ و یا ۰۹۹۱۹۰۳۸۱۳۱ تماس بگیرید

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید